7 Temmuz 2016 Perşembe

Kürtaj Ankara Kızılay

Beklenmeyen gebeliklerin sonlandırılmasında İstanbul Bakırköy gibi Başkenttede çok jinekolog vardır, mesela kürtaj Ankara Kızılay ve civarında diğer semtlere göre kat kat fazla yapılmaktadır, ayrıca gizliliğe önem veren birçok Ankara'lı bayan yaşadıkları şehirde çocuk aldırmayıp kürtaj için İstanbul'da Bakırköy'deki muayenehanemize gelmektedir. İstenmeyen gebeliklerin sonlandırılmasında en güvenli yöntem olan vakum kürtaj uygulamaktayız, yani çocuk aldırma işleminde artık eskisi gibi kesici veya delici tıbbi cihaz kullanılmıyor, onun yerine negatif basınçla rahim içi boşaltılmaktadır.

Kürtaj ankara fiyatları 2016 senesi temmuz ayı için İstanbul ile aynı aralıktadır, Ankara'da kürtaj yapan yerler genellikle Kızılay ve Tunalı civarındadır, Ankara kürtaj yapan doktorlar özel muayenehane hekimleri ve özel hastane doktorlarıdır, Ankara kürtaj merkezi tek bir yer olmayıp başta Kızılay'daki muayenehaneler olmak üzere yaygındır, özel kürtaj Ankara'da birçok yerde yapılabilir, Ankarada kurtaj için başvuran sayısı diğer anadolu illerinden çok daha fazladır, Ankara kürtaj fiyatları 2016 yaz döneminde hafif artmıştır, kürtaj fiyatları kürtaj ücretleri gibi sorularınız için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatasApp 0532 221 3007 den fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kürtaj Ankara fiyatları

İstenmeyen gebeliğinizi Başkent Kızılay civarında sonlandırmak istiyorsanız, bunun size maliyetinin kaç para olacağını öğrenmek için kürtaj Ankara fiyatları başlıklı yazımı okuyun yada İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilir veya WhatsApp 0532 221 3007  üzerinden kürtaj fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kürtaj sonrası adet gecikmesi

Ankara'da çocuk aldırdıktan sonra normal adetinizin yeniden ne zaman başlayacağını merak ediyorsanız kürtaj sonrası adet gecikmesi konulu yazımı okuyunuz.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Ankara ve ilçelerinde çocuk aldırma işleminin teknik ayrıntıları için kürtaj nasıl yapılır başlıklı yazımı okuyun.

Kürtaj Ankara

Türkiye'nin başkentinde isteğe bağlı gebelik sonladırma işlemi yapan yerler ve fiyat bilgileri için kürtaj Ankara konulu anlatımıma bakınız.

Kürtaj Çekmeköy

İstanbul Anadolu yakasında Çekmeköy ilçesi ve civarında kürtaj yapılan yerler ve kürtaj ücretleri için kürtaj Çekmeköy başlıklı yazımı okuyun.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi ( sayfalar bölümünde )
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274
Haritada adres ve konum ( sayfalar bölümü )
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri ( sayfalar bölümü )
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )

Kürtaj Ankara Kızılay yorumları ( sayfalar bölümünde )

www.twitter.com/jinekologdr
www.facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Kürtaj Ankara Kızılay konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

2 yorum:

 1. bir şey soracaktım beyefendi bu anal sex yaparken bir anda acı hissediyor partnerim ve kan geliyor sonra ordan geldigini zannediyor ama orda yırtık oluşmuş ordan geliyordu heralde birde korunmasızken bir kaç defa vajinasına degmiş olabilir hamile olma ihtimali varmı kürtaj ankara kızılayda nerde olur ?
  8 05 2016, 18:50 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  8 05 2016, 18:50 - .: ?
  8 05 2016, 18:51 - .: Ella tablet 30 mg. İşe yararmı
  8 05 2016, 18:51 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İhtimali azaltır
  8 05 2016, 18:51 - .: Başka ne yapmamızı önerirsiniz
  8 05 2016, 18:52 - .: Ama bakireligi bozulmadı
  8 05 2016, 18:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Boxulmayabilir
  8 05 2016, 19:00 - .: Başka ne yapmamızı önerirsiniz ilaç olarak
  8 05 2016, 19:35 - .: ?

  YanıtlaSil
 2. İyi günler kız arkadaşımla 1 ay önce ilişkiye girdik ve hamilelikten şüphe ediyoruz test yaptı pozitif çıktı.17 yaşında ve ocakta 18 olacak. 18 olduğu gün çocuk 13 haftalık oluyor ne yapılmalı hocam?

  YanıtlaSil

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.