11 Kasım 2014 Salı

Kürtaj Ankara

Kürtaj Ankara
2015 yılı için Ankara kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl fiyat seviyelerinden başlar ve gebelik haftasına göre değişir , özellikle Ankara'nın işlek semtleri olan Kızılay ve Çankaya Tunus caddesi gibi merkezi bölgelerde bu şekilde kürtaj ücretlendirmesi yapılır. İstenmeyen gebeliklerin sonlandırılmasında dünyanın en gelişmiş ülkeleri dahil olmak üzere vakum kürtaj tekniği uygulanır. Gerçektende eski sistem kazıma yöntemi ile kürtaj işeminin terkedilik nerdeyse el değmeden vakum tekniği ile çocuk aldırma metodu , istenmeyen gebeliklerin sonlandırılmasında Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde bir devrim niteliğindedir. Ankara'da Tunus caddesindeki jinekoloji muayenehanemizde bizi telefonla arayan birçok hasta sıklıkla Ankara'da kürtaj fiyatları kaç paradır diye soruyor , ayrıca nerdeyse kürtaj ücretlerinden daha fazla sorulur olan kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara hakkındaki sorularda kadın doğum mesleğinde en modern trendi oluşturmaya başladı , bunların dışında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda yapılır , kürtaj sonrası gebe kalmada sorun yaşanır mı , kürtaj kanununa göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırılabilir giib birçok soru geliyor, bunların dışında Ankara'da saç ekimi fiyatları ve botoks fiyatlarıda benzer sorulardan biri olabiliyor. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

WhatsApp = 0532 221 3007


Kürtaj Ankara

Aslında latince kök anlamına bakılırsa kazıma gibi künt ve korkutucu bir anlam içeren kürtaj kelimesi artık günümüzde gebelik sonlandırmak veya çocuk aldırmak amaçlı kullanılmaktadır, zira artık kürtaj esnasında rahim içi kazıması yapılmıyor , onun yerine negatif basınç verilen ince bir tüp yerleştiriliyor ve sadece gebelik kesesi dışarı alınıyor. Böylece rahim içine müdahale edilmediği için hasta meh acı çekmiyor mehde kürtaj sonrası kanama şikayeti pek olmuyor . Ankara'da kürtaj ücretleri yaklaşık ... tl den başlıyor.

Kürtaj fiyatları Ankara

Ankara'da kürtaj fiyatları Kızılay ve Çankaya gibi merkezi semtlerde dahil olmak üzere tüm ilçelerde kürtaj yapılan yerlerde yaklaşık olarak ... tl taban ücretten başlıyor ve gebelik haftasına göre artışlar gösteriyor. 2014 kürtaj yasası çerçevesinde en geç 10 haftaya kadar çocuk aldırabilirsiniz , genellikle hamilelik haftasına görede şu şekilde bir artış söz konusu 4 haftalık yeni başlayan bir gebelik varsa ... tl , 5 haftalık gebeliklerde ise.. tl , 6 haftalık ise ... tl diye yukarı doğru çıkar. Gebelik haftasını hesaplarken hata yapmamak lazım , son adet tarihinden itibaren hesaplama yapmak gerekiyor , birçok hastamız cinsel ilişkiyi milat olarak tutup ordan itibaren saymaya başlıyolar ama kürtaj yasasına görede 10 hafta sınırı olduğu için bu eksik hesaplama tehlikeli olabiliyor.

Vakum kürtaj Ankara

Gerek 2014 yılı gerekse 2015 yılı ilk ayları itibarı ile dünyanın en gelişmiş ülkelerinde bile şu anda uygulanmakta olan en güvenli ve risksiz gebelik sonlandırma metodu vakumlu kürtaj olarak bilinmektedir. Düşük ilaçları veya çeşitli bitkilerin suyunu içmek veya travma uygulamak hiç bir yöntem vakum kürtajdan daha üstün değildir ve birçokta risk içermektedir. Vakum kürtajda genel prensip rahim içini kazımadan sadece negatif basınç uygulayarak gebelik kesesini dışarı almak ve gebeliği sonlandırmaktır. Klasik olarak vakum kürtajı lokal anestezi ile gerçekleştirilir ve genel anesteziye ekseryetle ihtiyaç duyulmaz. Vakum kürtajın bir başka avantajıda kürtaj sonrası dönemin çok daha konforlu olması ve kürtajdan sonra kanama veya ağrı şikayetlerinin çok daha az görülmesidir.

Ankara'da kürtaj nasıl yapılır ?

Eski zamanlarda Ankara ve İstanbul gibi merkezlerde kürtaj rahim içi kazıma metodu ile yapılırdı , yani uterus içindeki endometrium dokusu çepeçevre kazınırdı ve tümden boşaltılırdı. Bu son derece travmatik yöntem hanımlar arasında dehşetle anılırdı ve kürtaj yaptırmamak için nerdeyse istenmeyen gebelikler bile doğumla sonuçlandı. Ama günümüzde vakum kürtaj plan dışı gebeliğ sonlandırma konusunda yepyeni bir çığır açtı ve işlemi son derece pratik ve acısız hale getirdi . Jinekolojik teknik olarak kürtaj nasıl yapılır dendiğinde şu sıraya göre anlatılabilir ; hastanın kabulü , jinekolojik muayene ve gebelik haftasının ultrasonda net olarak tespit edilmesi , rahim girişinin lokal anestezi ile uyuşturulması ve hegar bujisi ile collum uteri dilatasyonu , karmen kanülünün colluma yerleştirilmesi ve negatif basınç verilerek gebelik kesesinin dışarı alınması, kürtaj sonrası yeniden ultrason yapılarak rahim içinde parça kalmadığından emin olunması.

Kürtaj yasası

Ülkemizde 2015 yılında güncellenen kürtaj yasasındaki kanun maddelerine göre isteğe bağlı gebelik sonlandırma yani kürtaj için bir üst sınır belirlenmiştir , 10 hafta dahil olmak şartı ile isteyen her bayan reşit ise kürtaj yaptırabilir. Reşit olmayan bayanlar ise anne veya babalarından izin almaları gerekmektedir. Ayrıca evli bayanlarada bir kısıtmaka vardır , evli hanımlar kürtaj için kocalarından izin almak veya imzalı bir kağıt getirmeleri gerekiyor.

Gebelik testleri

Adet döneminizden 3 günden fazla bir gecikme olduysa gebelik ihtimalini mutlaka göz önünde bulundurmak lazım zira en sık sebep hamileliktir. Dolayısı ile az veya çok herhangi bir cinsel aktivite sahibi iseniz adet günlerinizi sıkı bir şekilde takvim üzerinden veya adet takip eden akıllı cep telefonu uygulamaları üzerinden takip etmelisiniz . Böylece anlamlı bir gecikme yaşadığınızda hemen bir idrarda gebelik testi uygulayarak hamile olup olmadığınızı netleştirmek ve ona göre yolunuzu çizmelisiniz. Bu arada idrarda gebelik testi son derece pratik bir şekilde uygulanabilir , en yakın aczaneden markası ne olursa olsun 5 tl civarı gebelik testi fiyatları ile satın alabilirsiniz ve üzerine birkaç damla idrar damlatırsanız bir dakika içinde sonuç verecektir.

Kürtaj  Çankaya

Ankara Çankaya semtinde kürtaj fiyatları genel olarak Ankara ve İstanbul'daki kürtaj ücretleri ile paralellik gösteriri ve kürtaj yapan yerlerde yaklaşık olarak 400 tl den başlayan fiyatlar uygulanır. Çankaya ilçesinde Özellikle Tunus caddesinde birçok jinekolog veya başka konularda doktorlar bulabilirsiniz ve kürtaj içinde birçok alternatifiniz olacaktır.

Kızlık zarı dikimi Ankara

2015 yılına gireken Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatları tüm dünyada olduğu gibi kürtaj vakalarını bile geçmeye başladı. Özelikle son 30 yılda yaygınlaşan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi jinekolojide en yüksek trende sahip bir cerrahi müdahale olarak tepeye oturdu. Genel hatları ile bakılırsa bekaret tamirinde daha önceden çeşitli sebeplerle kızlık zarı zedelenmesi veya kızlık zarı yırtılması , yada daha kaba tabirle kızlık zarı patlaması yaşayan bayanaların bekaret zarları yani himenleri eski haline getirilerek bundna sonra yaşanacak ilk cinsel ilişkide kanama ortaya çıkmasının sağlanmaktadır. Genel olarak flep yöntemi kalıcı kızlık zarı ile eski sistem geçici kızlık zarı dikimi olarak 2 farklı metodla yapılır. Aşağıdaki paragraflarda daha fazla ayrıntı veriyoruz. Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık .... tl seviyelerinden başlamaktadır.

Esnek kızlık zarı

Ankara'da birçok hasta yaşadıkları ön sevişme veya sürtünme benzeri cinsel haraketlerin dılında gerçek birleşmede dahi kanama olmadığını ifade ederek kızlık zarı bozulmuşmudur diye soruyorlar. Gerçektende bayanlarda yaklaşık olarak %5 oranında esnek kızlık zarı raslanıyor ve cinsel ilişkide kanama ortaya çıkmıyor. Özellikelde evlilik öncesi ilişkisi olmayıpta ilk cinsel deneyimlerini evlendikleri gün yani gerdek gecesi yaşayan bayanlar kanama olmayınca büyük bir zan altında kalıyorlar ve daha önceden cinsel ilişkiye girmiş muamelesi görüyorlar. Esnek kızlık zarını normal kanayan kızlık zarına çevirmek mümkündür , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile garantili kanama elde edilebilir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi Ankara ( Flep yöntemi )

Ankarada bekaret diktirmek için yani himenoplasti hastalarının %90'ı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ediyorlar. Gerçektende benim tavsiyelerimde aynı yönde oluyor. Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdığınızda dikim sonrası cinsel ilişkiye girmek için sonsuz bir zamanınız oluyor , yani yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkıyor. Ankara'da flep yöntemi jinekolojik cerrahide 25 dakika kadar süren lokal anestezi ile gerçekleştirilen bir ameliyattır. Flep yöntemi ameliyat metodu için alt paragraflarda kızlık zarı dikimi nasıl yapılır bahsine bakınız.

Kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara

Başkent Ankara'da 2015 yılı için kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak .... tl seviyelerinden başlamaktadır. Gerçi artık kızlık zarı dikimi ile baraber vajina daraltma veya labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi operasyonlarıda istendiği için bu çıplak fiyat sadece flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti veya geçici kızlık zarı dikimi fiyatı olarak işlem görmektedir , ama himenoplasti yani kızlık zarı dikiminin yanında vajina daraltma ameliyatıda olsun derseniz bu sefer .... tl gibi bir ücret tablosu çıkar, yine çift kat flep kızlık zarı dikimi isterseniz yine ... tl gibi dikim ücreti karşınıza çıkacaktır. Son olarakta 3lü operasyon denilen kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi bir arada yaptıracaksanız .... tl gibi bir ücret ödersiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi

Ankara'da Cumhuriyet döenminin başından beri yapılmakta olan hatta tarihi Sezar dönemlerine kadar sarkan geçici kızlık zarı dikimi özellikle son 30 yılda yyagınlaşan ve geliştirilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile beraber tozlu raflardaki yerini almıştır. Artık hastaların çoğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ediyor , sanıyorum dikim sonrası cinsel ilişki için sonsuz zaman verilmesi hastalara büyük bir rahatlık sunmakta ve bu işi sıkışıklığa getirmemenin huzurunu yaşamaktalar. Oysaki geçici kızlık zarı dikimi yaptırdığınızda cinsel ilişkiye girmek için sadece 5 gününüz vardır, bu arada cinsle ilişki gerçekleşmez ise diktirmiş olduğunuz kızlık zarınız cinsel ilişkiye gerek kalmadan kendiğinden bozulacaktır. Ama geçici kızlık zarı dikiminin bir avantajıda yok değil , geçici kızlık zarı dikiminden hemen sonra ahtta aynı gün bile birleşme yapabilirsiniz, flep yönteminde ise 20 günlük iyileşme döneminden sonra ancak cinsellik olabiliyordu. Ankara'da geçici kızlık zarı dikimi yaklaşık .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Başkent Ankara'daki kızlık zarı diktirmek isteyen hastalarımızın kızlık zarı dikim ücretinden sonra sordukları 2. soru sanıyorumki kızlık zarı dikimi anlaşılır mı şeklindeki sualler oluyor , acaba cinsle ilişlide kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu anlaşılır mı ? evet şimdi bu soruya cevap veriyorum , sıkı durun , anlaşılmaz. Erkek için cinsel ilişkide doğal olarak hiç cinsel ilişkiye girmemiş bir kızlık zarı ile önceden dikilmiş bir kızlık zarı deneyi arasında hiç fark yoktur. Erkekler tarafınca daha çok cinsel ilşkide kan gelip gelmediği takip edilir. Bu nedense bir gelenek haline gelmiş ve kızlarımızın başına bela olmuştur.

Kızlık zarı diktirenler

Ankara'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep merak edilir , acaba kızlık zarı diktirdikten sonra girdikleri cinsel ilişkide yada gerdek gecesinde başarılı oldumu gibi sorular hep geliyor , gerek İstanbul'da gerekse Ankara'da her yıl binlerce bayan kızlık zarını diktiriyor ama buna karşılık gerek ilgili internet sitelerinde veya forumlarda son derece az sayıda bayan kızlık zarı diktirdikten sonraki deneyimlerini paylaşıyorlar. Sanıyorum işlemin doğasında olan gizlilikten dolayı hanımlar artık bu konuyu konuşmuyorlar bile , ne olur ne olmaz yerin kulağı vardır derler. Ama natık olarak yaklaşın , siz diktirdikten sonra cinsel ilişkinizi forumlara yazarmıydınız.

Kızlık zarı muayenesi 

Özellikle evlilik öncesi bekaretini korumaya kararlı bayanlar nışanlıları veya flörtleri ile kurdukları ilişkide çeşitli sınırlar koyarlar , mesela cinsel ilişki evlilik öncesi kesinlikle yasak olarak yerleşik bir kuraldır ama erkeklerde bu kuralları delmek için ellerinden geleni yaparlar , sürtünme benzeri ön sevişmelerde durum biraz abartılırsa kızlık zarı zedelenebilir veya kızlık zarı bozulabilir , bu durumda şüpheye düşen bayanlar büyük bir panikle bir jinekoloğa gidip kızlık zarı muayenesi , yada halk deyimi ile bakret testi , kızlık testi yaptırmak isterler . Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız çok kolay bir muayene çeşidi diyebilirim , zira kızlık zarı muayenesi sadece gözle bakılarak yapılan bir müayenedir ve kesinlikle vajina için eherhangi bir alet sokulmaz , hatta dokunulmaz bile. Ankara'da kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık olarak ... tl civarıdır.

Vajina daraltma ameliyatı

Anakara'da vajina daraltma ameliyatı çok eskilerden beri yapılıyor , ama son zamanlarda artıkm kızlık zarı dikimi ile kombine yapılan bir ameliyat halini aldı , özelliklede evlilik öncesi cinsel hayatı olmuş bayanlar başa bir erkekle evlenecekleri zaman kızlıkz arı diktirmenişn yanında daha iyi bir ilk gece deneyimi sunabilmek için vajina daraltma ameliyatınıda aynı seansta yaptırmayı tercih ediyorlar. Böylece gerdek gecesinde penisin vajinaya girmesi ile kızlık zarı kanaması ortaya çıkıyor ve ardından devam eden cinsel ilişkide çok dar bir vajina ile karşılaşan erkek gerçek anlamda bakire bir kızla cinsellik yaşamanın keyfine ulaşmış oluyor. Ankarada vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar.

Saç ekimi Ankara

İstanbul ve Ankara saç ekimi konusunda sadece ülkemizde değil tüm dünyada bir numaralı şehirler haline gelmiştir , özelliklede büyük hastanelerde yapılan saç ekimi ameliyatları FUE yöntemi denilen ve şu anda tüm dünyada en gelişmiş teknikle yapılmaktadır. FUE yönteminde ensede özel FUE motoru ile tek tek toplana saç kökler başın ön bölgelerinde önceden hazırlanmış kanallarada tek tek yerleştirilir , böylece transfer edilen her saç kökü ömür boyu hayatta kalır. Ankara'da saç ekimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerindne başlamaktadır.

Botoks Fiyatları

Ankarada botoks yapan yüzlerce merkez olduğuna eminim , ama aslında çok dikkatli uygulanması gereken bir maddedir ve bilinçsiz ellerde çeşirtli felçlere yol açabilir , zira botoks aslında Clostridyum Botilinum adlı bakterinin toksinidir ve cilt altına verildğinde yakındaki kaslarda gevçeme yaparak cilt kırışmalarını engellemektedir. Ankara'da botoks fiyatları yaklaşık olarak ... tl seviyelerinden başlar.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

8 yorum:

 1. 12 Kasım 00:27 - Ankara'da kürtaj fiyatları soruyor: Merhaba yakin bir zamanda kiz arkadasim kürtaj yaptirmayi düşünüyor yardimci olabilirmisiniz
  12 Kasım 07:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabi
  12 Kasım 08:01 - Ankara'da kürtaj fiyatları soruyor: Ucretler nasil acaba
  12 Kasım 08:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
 2. 8 Kasım 19:39 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Iyi Akşamlar
  8 Kasım 19:40 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Kızlık zarı dikimi hakkında bilgi almak istiyorum da numaranızı internetten aldım
  8 Kasım 20:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabi
  8 Kasım 20:03 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Ücreti ne kadar
  8 Kasım 20:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  8 Kasım 20:05 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Daha önceden randevu almak mı gerekir
  8 Kasım 20:05 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Ücretler Peşin oluyo demi
  8 Kasım 20:06 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Ben İstanbul dışında yaşamaktayım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 8 Kasım 20:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: peşin
   8 Kasım 20:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dakika sürer aynı gün geri dönebilirsiniz
   8 Kasım 20:07 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Anladım randevu almadanda oluyomu
   8 Kasım 20:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır
   8 Kasım 20:08 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: İstanbul'da Anadolu yakasındamı
   8 Kasım 20:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: avrupa
   8 Kasım 20:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zeytinburnu
   8 Kasım 20:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: atatürk hava limanına yakın
   8 Kasım 20:09 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Anladım ben Aralık Ayında istanbula gelicemde
   8 Kasım 20:09 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Anadolu yakasına Gelicem
   8 Kasım 20:09 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Avrupa yakasını tanımıyorum hiç
   8 Kasım 20:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ordan metrobüsle 20 dak
   8 Kasım 20:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tarif ederiz
   8 Kasım 20:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün netlrşince en az 1 hafta öncedrn yazın randevu verrlim
   8 Kasım 20:10 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Tmm tşk ederim iyi Akşamlar
   8 Kasım 20:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
   8 Kasım 20:14 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Pardon yine rahatsız edecem
   8 Kasım 20:14 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Ücretler sabit mi yani
   8 Kasım 20:15 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Ben Kalıcı Süreli yaptırmak istiyorum da
   8 Kasım 20:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: flep yöntemi hayat boyu kalıcıdır
   8 Kasım 20:18 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Anladım
   8 Kasım 20:18 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Ücretler kesin yani
   8 Kasım 20:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bu sene sonuna kadar
   8 Kasım 20:27 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Sene sonunda Ücretler değişyırmı
   8 Kasım 20:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet yükselecek
   8 Kasım 20:28 - İstanbulda kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soruyor: Tmm iyi Akşamlar
   8 Kasım 20:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sizede..

   Sil
 3. Mesigyna: Iyi gunler sayin hocam, bir sorum olacak acaba yardimci olabilirmisiniz
  28 Oca 15:02 - Mesigyna: Eşime mesigyna vurdurduk ancak adet doneminde degildi. Acaba etkili olur mu? Ve kac gun iliskiye girmememiz lazim. Yardimlariniz için teşekkür ederim.
  28 Oca 15:08 - Jinekolog Operatör Doktor: İlaç ve etkileri konusunda online fikir yasak maalesef
  28 Oca 15:09 - Mesigyna: Peki teşekkür ederiz💐
  28 Oca 15:16 - Jinekolog Operatör Doktor: R e

  YanıtlaSil
 4. Kürtaj Bahçelievler: Merhaba
  28 Oca 18:15 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  28 Oca 18:16 - Kürtaj Bahçelievler: Ben kurtaj hakkinda bilgi alacaktim
  28 Oca 18:16 - Kürtaj Bahçelievler: Birde biz emin degiliz gebe olup olmadigindan daha test yapmadik
  28 Oca 18:16 - Kürtaj Bahçelievler: 5 gun oldu
  28 Oca 18:17 - Kürtaj Bahçelievler: Eger varsa gebelik kurtaj disinda kurtulma sansimiz var mi
  28 Oca 18:21 - Jinekolog Operatör Doktor: Yok
  28 Oca 18:22 - Kürtaj Bahçelievler: Fiyat olarak bilgi verirmisiniz
  29 Oca 13:14 - Kürtaj Bahçelievler: Kurtaj ameliyati ne kadar suruyor. Birde hayati bir tehlikesi var mi
  29 Oca 13:31 - Jinekolog Operatör Doktor: 15 dak
  29 Oca 13:31 - Jinekolog Operatör Doktor: Vakumla tehlike olmuyor

  YanıtlaSil
 5. Kürtaj Fiyat Bakırköy: Merhaba iyi geceler
  04 03 2015, 22:41 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  04 03 2015, 22:51 - Kürtaj Fiyat Bakırköy: Öncelikle kusura bakmayın rahatsız ettim
  04 03 2015, 22:52 - Kürtaj Fiyat Bakırköy: Numaranız internetteydi
  04 03 2015, 22:52 - Kürtaj Fiyat Bakırköy: Malum kürtaj
  04 03 2015, 22:52 - Kürtaj Fiyat Bakırköy: Konumuz
  04 03 2015, 22:52 - Jinekolog Operatör Doktor: Ödevmi verdiler
  04 03 2015, 22:53 - Kürtaj Fiyat Bakırköy: Hayır
  04 03 2015, 22:53 - Kürtaj Fiyat Bakırköy: Kürtaj yapılacak
  04 03 2015, 22:53 - Kürtaj Fiyat Bakırköy: Fiyat
  04 03 2015, 23:02 - Kürtaj Fiyat Bakırköy: Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 6. Merhaba Doktor bey...Siteniz de kürtaj fiyati belirtmemişsiniz...Kürtaj yapılacak hasta 4 haftalik gebe...Kürtaj fiyati ne kadar olur rica etsem söyler misiniz?
  Teşekkürler... Birde kürtaj Ankara'da nerde yaptırabilirim...

  YanıtlaSil
 7. İki haftalık hamileyim
  13 05 2016, 11:53 - .: Aldırmak istiyorum
  13 05 2016, 11:53 - .: Ne zaman müsait olursunuz.
  13 05 2016, 11:54 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bugün ?
  13 05 2016, 11:54 - .: Ooo
  13 05 2016, 11:54 - .: Korktum birde
  13 05 2016, 11:54 - .: Muayene ediyorsunuz dimi öncesinde
  13 05 2016, 11:55 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet aynı seansta önce ultrason sonra kür
  13 05 2016, 11:55 - .: Çok korkuyorum
  13 05 2016, 11:56 - .: Tmm
  13 05 2016, 11:56 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hissetmezsiniz bile
  13 05 2016, 11:56 - .: Lokal anestezi mi uyguluyosunuz.
  13 05 2016, 11:57 - .: Yani anestezi uygulamıyomusunuz.
  13 05 2016, 11:57 - .: Bide fiyat öğrenebilirmiyim.
  13 05 2016, 12:24 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Lokal anestezi ile 10 dakikada biter yürür gidersiniz .. hissetmezsiniz bile
  13 05 2016, 12:25 - .: Peki fiyat nedir.
  13 05 2016, 12:26 - .: Bide kredi kartı geçerlimi.
  13 05 2016, 12:26 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Geçerli
  13 05 2016, 12:59 - .: Bugün kaçta uygunsunuz.
  13 05 2016, 12:59 - .: Bide gelmeden önce herhangi bişey yapmam gerekiyomu.
  13 05 2016, 13:06 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bugün 16.00?
  13 05 2016, 13:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bişi yapmayın öncesinde
  13 05 2016, 13:09 - .: Tmm.
  13 05 2016, 13:12 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bugün 16 için isim ne yazalım
  13 05 2016, 13:12 - .: Kimlik gerekiyomu
  13 05 2016, 13:13 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 18 yaş ve üstü olduğunuzu ispatlamanız için kimlikte doğum tarihini göstermeniz lazım
  13 05 2016, 13:13 - .: Üstüyüm cnm
  13 05 2016, 13:13 - .: 😀
  13 05 2016, 13:14 - .: Evliyim kızım var
  13 05 2016, 13:14 - .: Tmm getiririm kimliği
  13 05 2016, 13:14 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evliyseniz koca izni ?
  13 05 2016, 13:14 - .: Calişiyo
  13 05 2016, 13:14 - .: Ama gelemezki
  13 05 2016, 13:15 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Koca kimlik fotokopisine eşim ..nın kürtajına izin veriyorum
  13 05 2016, 13:15 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Resmini çekipte göndersin
  13 05 2016, 13:15 - .: Tmmm
  13 05 2016, 13:15 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İsim ne yazalım
  13 05 2016, 13:16 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Göbek adıda olur :)
  13 05 2016, 13:23 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok yazdım
  13 05 2016, 13:23 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Adres listede var
  13 05 2016, 13:23 - .: Tmm
  13 05 2016, 13:23 - .: Bulamazsam ararım
  13 05 2016, 13:24 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok.. kaymakamlığa çok yakınız
  13 05 2016, 15:41 - .: Kaymakamlık dediğiniz bakırköy adliyesimi
  13 05 2016, 15:47 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır
  13 05 2016, 15:48 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kaymakamlık binası bakırköy meydanında

  YanıtlaSil

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.